Konsola Microsoft Xbox 360 E czarny
- Kolor
- czarny
- Model
- Slim E
- Złącza
- HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Microsoft
- Komunikacja
- Bluetooth, NFC, Wi-Fi
- Waga produktu
- 1,70 kg
Konsola Xbox 360 E 250GB + Dwa pady przewodowe ZESTAW GOTOWY DO GRY
Model: Xbox 360 E
Kolor: czarny
Pojemność dysku twardego: 250 GB
W zestawie: konsola, 2x pad prz ewodowy, kabel zasilający, kabel HDMI
Xbox 360 E to nowoczesna konsola gier, która zapewnia niezapomniane doświadczenia zarówno dla graczy, jak i dla całych rodzin. Konsola oferuje wyjątkową jakość grafiki oraz dynamiczną rozgrywkę w popularnych tytułach dostępnych na platformie Xbox. Dzięki szerokiemu wyborowi gier w różnorodnych gatunkach, każdy znajdzie coś dla siebie. Konsola charakteryzuje się eleganckim designem, który doskonale wkomponuje się w każde wnętrze. Zestaw gotowy do gry to idealne rozwiązanie zarówno dla początkujących graczy, jak i dla zapalonych entuzjastów. Nie przegap okazji, aby wzbogacić swoją kolekcję i przenieść rozrywkę na wyższy poziom.
W zestawie znajdują się dwa wygodne pady przewodowe, co umożliwia wspólne granie z przyjaciółmi.
| Kolor | czarny |
| Model | Slim E |
| Złącza | HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Microsoft |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Waga produktu | 1,70 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wersja konsoli | Xbox 360 E |
| Dołączone gry | 1538 |
| Wysokość produktu | 21,00 cm |
| Szerokość produktu | 23,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 19,00 cm |
| Załączone wyposażenie | konsola xbox 360 e karbon |
| Dysk / wbudowana pamięć | brak |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2,000 kg |