4,6
(5)
Microsoft
· EAN 889842213072
Konsola Microsoft Xbox 360 500 GB czarny
440,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Model
- Slim S 500GB RGH3
- Złącza
- HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Microsoft
- Komunikacja
- Wi-Fi
- Waga produktu
- 3,00 kg
Konsola Microsoft Xbox 360 500 GB czarny
Cechy produktu:
- Kolor: czarny
- Wersja konsoli: Xbox 360
- Dysk / wbudowana pamięć: 500 GB
- Załączone wyposażenie: Okablowanie 2 pady, kinect
O produkcie:
Konsola Microsoft Xbox 360 500 GB to idealne rozwiązanie dla miłośników gier wideo. Posiada wbudowaną pamięć o pojemności 500 GB, co pozwala na przechowywanie znacznej ilości gier oraz innych multimediów. Kolor czarny i wersja Xbox 360 zapewniają wysoką jakość i niezawodność. W zestawie znajduje się okablowanie, 2 pady oraz kinect, co umożliwia rozpoczęcie gry od razu po rozpakowaniu konsoli. Konsola Microsoft Xbox 360 500 GB czarny to wybór dla wymagających graczy.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Model | Slim S 500GB RGH3 |
| Złącza | HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Microsoft |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Waga produktu | 3,00 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wersja konsoli | Xbox 360 |
| Dołączone gry | Call of duty modern warfare 4 |
| Wysokość produktu | 30,00 cm |
| Szerokość produktu | 40,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 15,00 cm |
| Załączone wyposażenie | Okablowanie 2 pady,kinect |
| Dysk / wbudowana pamięć | 500 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ