4,6
(5)
Microsoft
· EAN 5903008885981
Konsola Microsoft Xbox 360 120 GB biały
89,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- biały
- Model
- 1538
- Złącza
- HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Microsoft
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 7,00 kg
-
Konsola Microsoft Xbox 360 120 GB biały
Wersja konsoli: Xbox 360
Dysk / wbudowana pamięć: 120 GB
Kod producenta: brak
Kolor: biały
Rodzaje odtwarzanych nośników: Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM
Komunikacja: Bluetooth, Wi-Fi
Złącza: HDMI, RJ-45 (LAN), USB
Liczba kontrolerów w zestawie: 1
Gry w zestawie: nie
E.G
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | biały |
| Model | 1538 |
| Złącza | HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Microsoft |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 7,00 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wersja konsoli | Xbox 360 |
| Dołączone gry | 1538 |
| Wysokość produktu | 30,00 cm |
| Szerokość produktu | 40,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 15,00 cm |
| Załączone wyposażenie | Dysk twardy 120 GB, Pad bezprzewodowy, Pad przewodowy, Zasilacz |
| Dysk / wbudowana pamięć | 120 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ