4,6
(5)
Microsoft
· EAN 882224519717
KONSOLA MICROSOFT XBOX 360 60 GB PAD + GRA LEGO STAR WARS
239,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- biały
- Model
- Xbox 360 Arcade Gaming Console
- Złącza
- HDMI, USB
- Producent
- Microsoft
- Komunikacja
- Wi-Fi
- Waga produktu
- 2,70 kg
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | biały |
| Model | Xbox 360 Arcade Gaming Console |
| Złącza | HDMI, USB |
| Producent | Microsoft |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Waga produktu | 2,70 kg |
| Gry w zestawie | tak |
| Wersja konsoli | Xbox 360 |
| Dołączone gry | Battlefield 3 |
| Wysokość produktu | 21,00 cm |
| Szerokość produktu | 23,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 19,00 cm |
| Załączone wyposażenie | dysk hdd 60gb |
| Dysk / wbudowana pamięć | brak |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ