4,6
(5)
Microsoft
· EAN 885370767360
Konsola Microsoft Xbox 360 250 GB czarny
299,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Model
- Microsoft Xbox 360
- Złącza
- cyfrowe wyjście optyczne, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Microsoft
- Komunikacja
- Wi-Fi
- Waga produktu
- 2,90 kg
Opis:
- Procesor główny
- IBM PowerPC Xenon
- Procesor graficzny
- ATI R500
- Dysk twardy
- HDD 250 GB
- Pamięć RAM
- 0.5 GB
- Łączność
- Wi-Fi
- Złącza
- 1x HDMI, 5x USB 2.0
Parametry:
- Rodzaj:Konsola
- Marka:Microsoft
- Model:XBOX 360
W zestawie znajduje się:
- Konsola
- Pad
- okablowanie
- 5gier
Numer katalogowy:210917005
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Model | Microsoft Xbox 360 |
| Złącza | cyfrowe wyjście optyczne, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Microsoft |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Waga produktu | 2,90 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wersja konsoli | Xbox 360 |
| Dołączone gry | 4 |
| Wysokość produktu | 27,00 cm |
| Szerokość produktu | 7,50 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 26,40 cm |
| Załączone wyposażenie | 1x kontroler, kabel AV, kabel Ethernet, kabel zasilający, słuchawki |
| Dysk / wbudowana pamięć | 250 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ