5,0
(4)
Sony
· EAN 5903210105259
Konsola Sony Playstation 3 Super Slim 500 GB
275,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Złącza
- cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Sony
- Komunikacja
- Bluetooth, port podczerwieni, Wi-Fi
- Waga produktu
- 7,00 kg
- Gry w zestawie
- nie
Konsola Sony PlayStation 3
Super Slim 500GB
- Wersja konsoli: Super Slim
- Dysk / wbudowana pamięć: 500 GB
- Kod producenta: CECH-4204C
- Kolor: czarny
- Szerokość produktu: 40,00 cm
- Wysokość produktu: 35,00 cm
- Głębokość produktu: 20,00 cm
- Waga produktu: 7,00 kg
- Rodzaje odtwarzanych nośników: Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM
- Komunikacja: Bluetooth, port podczerwieni, Wi-Fi
- Złącza: cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Liczba kontrolerów w zestawie: 1
- Gry w zestawie: tak
- Dołączone gry: SPORTS CHAMPIONS
- Załączone wyposażenie: zamienne
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 7,000 kg
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Złącza | cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Sony |
| Komunikacja | Bluetooth, port podczerwieni, Wi-Fi |
| Waga produktu | 7,00 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wersja konsoli | Super Slim |
| Dołączone gry | dodawana losowo, 1 szt. |
| Wysokość produktu | 35,00 cm |
| Szerokość produktu | 40,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 20,00 cm |
| Załączone wyposażenie | Kontroler, Opakowanie oryginalne lub zamienne, Oryginalna gra, Przewód zasilający, HDMI, USB |
| Dysk / wbudowana pamięć | 500 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 7,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ