5,0
(4)
Sony
· EAN 711719778059
Konsola Sony Playstation 3 Slim 160 GB
237,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Złącza
- AUX, cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Sony
- Komunikacja
- Wi-Fi
- Waga produktu
- 2,70 kg
- Gry w zestawie
- nie
Konsola Sony Playstation 3 Slim 160 GB
Cechy produktu:
- Kolor: czarny
- Wersja konsoli: Slim
- Dysk / wbudowana pamięć: 160 GB
- Rodzaje odtwarzanych nośników: Blu-ray, DVD-ROM
- Komunikacja: Wi-Fi
- Złącza: AUX, cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Liczba kontrolerów w zestawie: 1
- Załączone wyposażenie: Kabel zasilający, Pad Esperanza
O produkcie:
Konsola Sony Playstation 3 Slim 160 GB to idealny wybór dla miłośników gier wideo. Zawiera 160 GB wbudowanej pamięci, co pozwala na przechowywanie dużej ilości gier, filmów i muzyki. Obsługuje ona nośniki Blu-ray i DVD-ROM, umożliwiając oglądanie filmów w wysokiej jakości. W zestawie znajduje się jeden kontroler oraz kabel zasilający i Pad Esperanza, dzięki czemu od razu będziesz mógł zacząć korzystać z konsoli. Konsola Sony Playstation 3 Slim 160 GB to doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie dobrą jakość gier i rozrywki.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Złącza | AUX, cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Sony |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Waga produktu | 2,70 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wersja konsoli | Slim |
| Dołączone gry | F1 |
| Wysokość produktu | 21,00 cm |
| Szerokość produktu | 27,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 24,00 cm |
| Załączone wyposażenie | Kabel zasilający, Pad Esperanza |
| Dysk / wbudowana pamięć | 160 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ