5,0
(4)
Sony
· EAN 711719732150
Konsola Sony Playstation 3 Classic 80 GB
249,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Złącza
- USB
- Producent
- Sony
- Komunikacja
- Wi-Fi
- Waga produktu
- 2,70 kg
- Gry w zestawie
- tak
PS3 Fat 80gb classic.
W zestawie konsola, 3 pady, słuchawka dedykowana Sony, 13 gier, okablowanie (kabel zasilający, hdmi, usb), oryginalne pudełko do konsoli wersja Little Big Planet.
Biały pad- dualshock 3 sprawny w 100%.
Czarny pad- dualshock 3 momentami wariują przyciski.
Czarny pad- sixaxis działa tylko na kablu, źle spasowana obudowa kontrolera.
Konsola Sprawna, wyzerowana do ustawień fabrycznych. Od dłuższego czasu stała tylko na półce.
Gry w zestawie:
- Driver San Francisco
- Call Of Duty 4 MW (wersja językowa Niemiecka)
- NFS Pro Street
- NFS Undercover
- NFS Most Wanted
- NFS Rivals
- NBA 09
- Fight Night Round 4
- Formula One Championship Edition
- Portal 2
- Little Big Planet
- Rayman Legends
- Tekken 6
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Złącza | USB |
| Producent | Sony |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Waga produktu | 2,70 kg |
| Gry w zestawie | tak |
| Wersja konsoli | Classic |
| Dołączone gry | FIFA 15 |
| Wysokość produktu | 19,00 cm |
| Szerokość produktu | 23,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 17,00 cm |
| Załączone wyposażenie | KONTROLER |
| Dysk / wbudowana pamięć | 80 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 3 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ