4,6
(5)
Microsoft
· EAN 5907296739094
Konsola Microsoft Xbox 360 Slim 250 GB czarny
169,99 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Model
- Slim
- Złącza
- AUX, cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Microsoft
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 2,90 kg
Konsola Microsoft Xbox 360 Slim 250 GB czarny
Cechy produktu:
- Kolor: czarny
- Wersja konsoli: Xbox 360 Slim
- Dysk / wbudowana pamięć: 250 GB
- Liczba kontrolerów w zestawie: 1
O produkcie:
Konsola Microsoft Xbox 360 Slim 250 GB czarny to wybór dla fanów gier wideo. Posiada wbudowaną pamięć o pojemności 250 GB, co pozwala na przechowywanie dużej liczby gier i zapisów. W zestawie znajduje się jeden kontroler. Konsola w wersji Xbox 360 Slim zapewnia dobrą wydajność i posiada nowoczesny design. Jej czarny kolor nadaje elegancki i stylowy wygląd. To idealna opcja dla osób, które cenią sobie wysoką jakość obrazu i dźwięku podczas grania w ulubione gry.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Model | Slim |
| Złącza | AUX, cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Microsoft |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 2,90 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wersja konsoli | Xbox 360 Slim |
| Dołączone gry | Widoczne gry na zdjęciu |
| Wysokość produktu | 27,00 cm |
| Szerokość produktu | 7,50 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 26,40 cm |
| Załączone wyposażenie | 2 pady, Kinect, Okablowanie |
| Dysk / wbudowana pamięć | 250 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 6,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ