Konsola Microsoft Xbox 360 Slim czarny
- Kolor
- czarny
- Model
- XBOX 360 S
- Złącza
- HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Microsoft
- Komunikacja
- Wi-Fi
- Waga produktu
- 1,70 kg
- Konsola XBOX 360 Slim
JEDYNA KONSOLA NA RYNKU Z TAK DUŻYM DYSKIEM 6TB !!!
W każdej konsoli został zrobiony reballing procesora XCGPU (procesor osadzony na kulkach ołowiowych), w celu zminimalizowania powstania usterki.
Zrobiliśmy również pełne SPA sprzętu, czyli:
- wymianę pasty termoprzewodzącej na procesorze
- wyczyściliśmy układ chłodzenia
- zrobiliśmy konserwację wentylatora
- pokryliśmy obudowę matowym lakierem
Konsola została dokładnie sprawdzona, działa bez zarzutu.
W konsoli zostało wykonane RGH 3.0.
Czas bootowania konsolki wynosi do 5 sekund.
Co daje modyfikacja RGH?
Otóż daje możliwość:
- uruchamiania gier bezpośrednio z dysku HDD
- podłączenia dowolnego dysku 2,5 cala w miejsce HDD
- podłączenia dowolnego dysku do portu USB
- uruchamiania gier w systemie PAL oraz NTSC
- odtwarzania filmów w formacie DIVX, XVID, MKV
- instalacji Dashboardów (FSD, Aurora)
- instalacji XBMC
Jeżeli masz problem ze swoim sprzętem elektronicznym, szukasz fachowej pomocy - dobrze trafiłeś!
Naprawą sprzętu elektronicznego zajmujemy się od 15 lat!
Prowadzimy serwis:
- Konsol: (Xbox 360, Slim, ONE, Series S, X, Playstation 3, 4, 5);
- Urządzeń APPLE: (iPhone, iMac, iPad, iMac);
- Kart graficznych: (reballing/wymiana procesora APU, pamięci NVRAM, naprawę sekcji zasilania);
- GSM: (wymianę LCD, dotyków oraz złącz, naprawy płyt głównych).
- Reballing oraz wymianę układów BGA, uBGA, SMD;
- Modyfikacje konsol (RGH 3.0, LTU, LT 3.0, Jailbreak);
- Czyszczenie sprzętu po zalaniu;
- Konserwację sprzętu (wymianę past na MX4, termo-padów na GELID, czyszczenie układu chłodzenia).
Dysponujemy profesjonalną stacją lutowniczą BGA na podczerwień oraz myjkami ultradźwiękowymi.
Staramy się naprawić każdy sprzęt w jak najkrótszym możliwym czasie.
Po wykonaniu usługi dajemy pisemną gwarancję!
| Kolor | czarny |
| Model | XBOX 360 S |
| Złącza | HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Microsoft |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Waga produktu | 1,70 kg |
| Wersja konsoli | Xbox 360 Slim |
| Wysokość produktu | 21,00 cm |
| Szerokość produktu | 23,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 19,00 cm |
| Załączone wyposażenie | konsola xbox 360 slim s |
| Dysk / wbudowana pamięć | brak |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3,000 kg |