4,6
(5)
Microsoft
· EAN 040094408658
Konsola Microsoft Xbox 360 E 500 GB czarny
299,99 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Model
- E
- Złącza
- HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Microsoft
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 2,70 kg
Konsola Microsoft Xbox 360 E 500 GB czarny
Cechy produktu:
- Kolor: czarny
- Wersja konsoli: Xbox 360 E
- Dysk / wbudowana pamięć: 500 GB
- Rodzaje odtwarzanych nośników: Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM
- Komunikacja: Bluetooth, Wi-Fi
- Złącza: HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Załączone wyposażenie: Konsola xbox 360 slim e czarna, oryginalny dysk HDD 500 GB
O produkcie:
Konsola Microsoft Xbox 360 E 500 GB czarny to urządzenie stworzone dla miłośników gier. Dzięki wbudowanej pamięci 500 GB i możliwości odtwarzania różnych nośników, przechowasz i uruchomisz swoje ulubione tytuły. Komunikacja Bluetooth i Wi-Fi oraz złącza HDMI, RJ-45 (LAN) i USB zapewniają szybkie i stabilne połączenie. Konsola jest dostarczana z oryginalnym dyskiem HDD o pojemności 500 GB. Jest to świetny wybór dla każdego, kto ceni sobie rozrywkę w najlepszej jakości.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Model | E |
| Złącza | HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Microsoft |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 2,70 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wersja konsoli | Xbox 360 E |
| Dołączone gry | Forza Horizon |
| Wysokość produktu | 19,00 cm |
| Szerokość produktu | 21,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 17,00 cm |
| Załączone wyposażenie | Konsola xbox 360 slim e czarna, oryginalny dysk hdd 500gb |
| Dysk / wbudowana pamięć | 500 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ