5,0
(4)
Sony
· EAN 086702695461
Konsola PS3 CECH-4004A + pad Esperanza M
150,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Złącza
- cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Sony
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 2,70 kg
- Gry w zestawie
- nie
Konsola Sony Playstation 3 Classic 12 GB
Cechy produktu:
- Kolor: czarny
- Wersja konsoli: Classic
- Pamięć: 12 GB
- Kontrolery: 1
O produkcie:
Konsola Sony Playstation 3 Classic 12 GB to idealne rozwiązanie dla miłośników gier, którzy cenią sobie wysoką jakość rozgrywki. Czarna kolorystyka i klasyczna wersja konsoli dodają jej eleganckiego wyglądu. W zestawie znajduje się jeden kontroler, a wbudowana pamięć o pojemności 12 GB pozwala na przechowywanie ulubionych gier. Konsola nie zawiera gier w zestawie, co daje możliwość wyboru ulubionych tytułów. Playstation 3 to jedna z najpopularniejszych konsol na świecie, dzięki czemu można znaleźć wiele ciekawych i nowych gier, które pozwolą cieszyć się niezapomnianymi chwilami z grami.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Złącza | cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Sony |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 2,70 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wersja konsoli | Classic |
| Dołączone gry | Call of Duty MW3, bodycount, FIFA14 |
| Wysokość produktu | 19,00 cm |
| Szerokość produktu | 23,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 17,00 cm |
| Załączone wyposażenie | Kontroler, Przewód zasilający, HDMI |
| Dysk / wbudowana pamięć | 12 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 7,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ