4,6
(5)
Microsoft
Konsola Microsoft Xbox 360 20 GB biały
144,99 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- biały
- Model
- śliczny Jacek
- Złącza
- AUX, cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Microsoft
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 5,00 kg
Konsola Microsoft Xbox 360 20 GB biały
Cechy produktu:
- Kolor: biały
- Wersja konsoli: Xbox 360
- Dysk / wbudowana pamięć: 20 GB
- Liczba kontrolerów w zestawie: 1
- Gry w zestawie: nie
- Załączone wyposażenie: zasilacz, pad przewodowy
O produkcie:
Konsola Microsoft Xbox 360 20 GB biały to doskonałe rozwiązanie dla miłośników gier wideo. Dzięki wbudowanej pamięci 20 GB, można przechowywać wiele ulubionych gier bez konieczności używania zewnętrznych nośników. Konsola Xbox 360 zapewnia wysoką jakość obrazu i dźwięku, co sprawia, że rozgrywka staje się jeszcze bardziej realistyczna. W zestawie znajduje się jeden kontroler, co umożliwia rozgrywkę z przyjaciółmi lub rodzeństwem.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | biały |
| Model | śliczny Jacek |
| Złącza | AUX, cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Microsoft |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 5,00 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wersja konsoli | Xbox 360 |
| Wysokość produktu | 19,00 cm |
| Szerokość produktu | 23,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 17,00 cm |
| Załączone wyposażenie | zasilacz, pad przewodowy |
| Dysk / wbudowana pamięć | 20 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ