5,0
(4)
Sony
· EAN 4006825603811
Konsola Sony Playstation 3 Classic 320 GB
250,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Złącza
- cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Sony
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 2,00 kg
- Gry w zestawie
- tak
Konsola Sony Playstation 3 Classic 320 GB
Cechy produktu:
- Kolor: czarny
- Wersja konsoli: Classic
- Dysk / wbudowana pamięć: 320 GB
- Rodzaje odtwarzanych nośników: Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM
- Komunikacja: Bluetooth, Wi-Fi
- Złącza: cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Liczba kontrolerów w zestawie: 3
- Gry w zestawie: tak
O produkcie:
Konsola Sony Playstation 3 Classic 320 GB to idealny wybór dla miłośników gier wideo. Wbudowana pamięć o pojemności 320 GB oraz odtwarzacz Blu-ray, CD-ROM i DVD-ROM umożliwiają łatwe korzystanie z ulubionych gier i filmów. Konsola posiada komunikację Bluetooth i Wi-Fi oraz złącza cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN) i USB, co zapewnia łatwe połączenie z innymi urządzeniami. Konsola Sony Playstation 3 Classic 320 GB gwarantuje niezapomnianą rozrywkę oraz wysoką jakość obrazu i dźwięku.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Złącza | cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Sony |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 2,00 kg |
| Gry w zestawie | tak |
| Wersja konsoli | Classic |
| Dołączone gry | Grand Theft Auto V PL |
| Wysokość produktu | 8,00 cm |
| Szerokość produktu | 29,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 29,00 cm |
| Załączone wyposażenie | Konsola ps3 slim czarna |
| Dysk / wbudowana pamięć | 320 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 3 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ