Luneta Bresser 25-75x100 PIRSCH WP deLuxe z mikrofokuserem 10:1
- Marka
- Bresser
- Model
- BRLU43220020
- Rodzaj
- Luneta kątowa
- Waga produktu
- 1944,00 g
- Szkło w pryzmatach
- BaK-4
- Średnica obiektywu
- 100,00 mm
Lunety Bresser serii Pirsch II gen, to dwa rodzaje lunet różniących się zakresem powiększeń i średnicą obiektywu.
Zostały zaprojektowane jako wodoodporne instrumenty, wypełnione azotem z optyką ze szkła BaK4 i soczewkami powleczonymi warstwami typu URC (Ultimate Reflection Coating) oraz fazowymi powłokami pryzmatów.
Cechy te sprawiają, ze zapewniają ostre jasne i pełne kontrastu obrazy oraz odporność bez względu na warunki użytkowania.
Doskonałe dla entuzjastów natury oraz dla wszystkich, którzy wymagają jasnych, pełnych szczegółów, kontrastowych obrazów.
Z powodzeniem oddają obrazy pejzaży, zwierząt, ludzi, punktów orientacyjnych a także niezbyt odległych obiektów na niebie.
Ten typ gwarancji zapewnia dożywotnią gwarancję.
Wymagana jest rejestracja onlinie.
Na wyposażeniu lunety znajduje się uniwersalny pokrowiec wykonany z wytrzymałego tworzywa. Podczas obserwacji pokrowiec może być założony, ponieważ istotne elementy obserwacyjne i regulacyjne jak okular, obiektyw, pokrętło ostrości, adapter statywowy są dostępne dla użytkownika.
Luneta Pirsch 25-75x100 może być mocowana na wszystkich statywach fotograficznych wyposażonych w śrubę z gwintem ¼". Zalecana nośność statywu powinna wynosić co najmniej 3kg.
Podstawowe cechy:
Warstwy URC i pryzmaty BaK4 - precyzyjnie wykonane soczewki pokryte warstwami antyodbiciowymi typu URC (Ultimate Reflection Coating) oraz pryzmaty ze szkła BaK4 pokryte powłokami fazowymi. Pozwalają uzyskiwać obrazy, jakich nie zapewnią inne znane urządzenia z tej klasy.
Podwójne pokrętło ustawiania ostrości - z okularem ustawionym pod kątem 45o posiadają pokrętło zgrubnego i precyzyjnego ustawienia ostrości. Dzięki temu podwójnemu układowi ogniskowania ustawianie ostrości jest proste i precyzyjne.
Odporna konstrukcja - korpus wykonany z aluminium charakteryzuje się znaczną odpornością i niewielkim ciężarem. Gwarantuje to, że lunety są lekkie, przenośne a jednocześnie trwałe i odporne na różne zdarzenia.
Pokrycie korpusu zbrojoną gumą - pancerz ze zbrojonej gumy chroni lunetę przed uderzeniami i możliwymi uszkodzeniami w czasie użytkowania
Wodoszczelność i napełnienie azotem - zapewnia trwałość i odporność na zaparowywanie układu optycznego
Osłona przeciwsłoneczna - eliminuje blask promieni słonecznych
Akcesoria - wszystkie lunety Pirsch II gen. dostarczane są z płóciennym pokrowcem pozwalającym na ich użytkowanie i przechowywanie.
- Ustawienie okularu w stosunku do osi optycznej: 45 stopni|kątowe
- Średnica soczewki [mm]: 100
- Powiększenie: 25x-75x
- Pole widzenia z 1000m [m]: 32 (dla 20x)
- Kolor soczewek: zielony
- Minimalna odległość [m]: 9
- Warstwy antyodbiciowe: FMC|URC
- Pryzmaty: BaK4
- Wodoodporność: TAK
- Kolor korpusu: ciemnozielony
- Wymiary [mm]: 470x117x186
- Masa [g]: 1944
- Wyposażenie lunety: pokrowiec ochronny
| Marka | Bresser |
| Model | BRLU43220020 |
| Rodzaj | Luneta kątowa |
| Waga produktu | 1944,00 g |
| Szkło w pryzmatach | BaK-4 |
| Średnica obiektywu | 100,00 mm |
| Informacje dodatkowe | luneta wodoszczelna |
| Długość całkowita | 47,00 cm |
| Konstrukcja pryzmatów | porropryzmatyczna |
| Maksymalne powiększenie | 75,00 x |
| Załączone wyposażenie | pokrowiec ochronny |
| Minimalna odległość obserwacji | 25,00 m |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,900 kg |