Luneta 20-60x60 Bresser National Geographic
- Marka
- National Geographic
- Model
- National Geographic 20-60x60
- Rodzaj
- Luneta kątowa
- Waga produktu
- 998,00 g
- Szkło w pryzmatach
- BK-7
- Średnica obiektywu
- 60,00 mm
Luneta 20-60x60 - Bresser - National Geographic
Luneta BRESSER z serii National Geographic charakteryzuje się kompaktową budową oraz precyzyjnym systemem szybkiego ogniskowania. Cechy te zapewniają, że luneta doskonale nadaje się do prowadzenia obserwacji natury, oglądania ptaków. Bezproblemowo może być także użytkowana w trakcie podróży i pieszych wycieczek. Szeroki zakres powiększeń umożliwia uzyskanie powiększonych obrazów nawet bardzo odległych obiektów. Wodoodporny, gumowany korpus decyduje o jej trwałości i odporności. Obrotowy, w zakresie 360o, korpus pozwala dowolnie ustawić okular lunety i prowadzić obserwacje w wygodnej pozycji. Wysuwana osłona przeciwodblaskowa poprawia komfort obserwacji prowadzonych podczas słonecznych dni. Na wyposażeniu statyw stolikowy oraz pokrowiec do przechowywania i przenoszenia instrumentu.
Podstawowe cechy:
– pryzmaty BK7
– powłoki MC
– odporność na warunki atmosferyczne
– precyzyjne pokrętło ustawienia ostrości
– obrotowy mechanizm mocowania do statywu
– wysuwana osłona przeciwsłoneczna
– metalowy, stolikowy statyw
– płócienna torba do transportu i przechowywania
- adapter do smartfona
- Ustawienie okularu w stosunku do osi optycznej: kątowe (45 stopni)
- Średnica soczewki [mm]: 60
- Powiększenie: 20x-60x
- Pole widzenia z 1000m [m]: 29 (dla 20x)
- Kolor soczewek: zielony
- Warstwy antyodbiciowe: FC
- Pryzmaty: BK7
- Wodoodporność: TAK
- Kolor korpusu: czarny
- Wymiary [mm]: 110x355x100
- Waga [kg]: 0,880
- Wyposażenie lunety: statyw polowy|torba transportowa
| Marka | National Geographic |
| Model | National Geographic 20-60x60 |
| Rodzaj | Luneta kątowa |
| Waga produktu | 998,00 g |
| Szkło w pryzmatach | BK-7 |
| Średnica obiektywu | 60,00 mm |
| Informacje dodatkowe | okular w zestawie, pokrowiec typu stay-on |
| Długość całkowita | 35,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE, WEEE |
| Konstrukcja pryzmatów | porropryzmatyczna |
| Maksymalne powiększenie | 60,00 x |
| Załączone wyposażenie | fabryczna torba na lunetę, metalowy statyw, osłona przed pyłem |
| Minimalna odległość obserwacji | 12,00 m |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,600 kg |