4,9
(15)
Celestron
· EAN 050234522380
Luneta Celestron Mak C70
866,41 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Marka
- Celestron
- Model
- C70 Mini Mak
- Rodzaj
- Luneta kątowa
- Waga produktu
- 1040,00 g
- Szkło w pryzmatach
- BaK-4
- Średnica obiektywu
- 70,00 mm
Luneta obserwacyjna Celestron Mak C70
- Powiększenie wynoszące 70x
- Azotowe wypełnienie zapobiega osadzaniu się pary wodnej
- Powłoki przeciwodbiciowe MC
- Wykonanie ze lekkiego stopu aluminiowego
- Funkcjonalny statyw w zestawie
Cechy i funkcje
Luneta obserwacyjna Celestron Mak C70
Luneta Mak C70 to urządzenie i kompaktowych wymiarach i prostej obsłudze. Nadaje się doskonale do wszelkiego rodzaju wycieczek plenerowych, obserwacji przyrodniczych i krajobrazowych, a także dla spotterów maszyn latających. Niewielka waga nieprzekraczająca 1 kg oraz łatwość w składaniu ułatwiają transport. Mimo kompaktowych rozmiarów oferuje on zmienne powiększenie możliwe do regulacji w zakresie 25 - 75x.
Akcesoria dołączone do lunety
Wraz z lunetą otrzymujesz następujące elementy zestawu: mini statyw z ruchomymi i rozkładanymi nogami, pokrowiec zapinany na zamek oraz nakrywki ochronne na obiektyw i okular.
Galeria
Specyfikacja techniczna:
- Kolor: Czarny
- Apertura [mm]: 70
- Liniowe pole widzenia na 1000m: 23
- Marka: Celestron
- Ogniskowa [mm]: 750
- Powiększenie: 105
- Powłoki przeciwodbiciowe: MC
- Producent: Celestron
- Waga [g]: 1000
- Kod producenta: Luneta obserwacyjna Celestron Mak C70 [*(001028007)*]
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Marka | Celestron |
| Model | C70 Mini Mak |
| Rodzaj | Luneta kątowa |
| Waga produktu | 1040,00 g |
| Szkło w pryzmatach | BaK-4 |
| Średnica obiektywu | 70,00 mm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Maksymalne powiększenie | 75,00 x |
| Minimalna odległość obserwacji | 4,80 m |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ