Luneta obserwacyjna Levenhuk Luneta Blaze Base 50 45 x 50 mm
- Marka
- Levenhuk
- Model
- Luneta Blaze Base 50
- Rodzaj
- Luneta kątowa
- Waga produktu
- 1255,00 g
- Szkło w pryzmatach
- BaK-4
- Średnica obiektywu
- 50,00 mm
Luneta obserwacyjna Levenhuk Base 15-45x50 (72096)
Luneta obserwacyjna o zmiennym powiększeniu od 15 do 45x oraz średnicy obiektywu 50 mm. Układ optyczny wykonany ze szkła Bk7 został pokryty systemem powłok antyrefleksyjnych, dzięki czemu zminimalizowano niepożądane odbicia i straty światła.
Zmiana powiększenia następuje poprzez obrót pokrętła w okularze, natomiast ostrość można dopasować poprzez wygodne, wystające pokrętło na tubusie. Na lunecie zastosowano standardowy gwint 1/4". W zestawie znajduje się statyw stołowy niezbędny do prowadzenia obserwacji przy dużym powiększeniu. Wygodę i bezpieczeństwo transportu zapewnia dołączony w komplecie pokrowiec.
Optyka została zamknięta w wytrzymałym tubusie pokrytym ochronną warstwą gumy, która chroni lunetę przed uszkodzeniami i wstrząsami.
Zestaw zawiera:
- lunetę,
- metalowy statyw stołowy,
- pokrowiec do transportowania i przechowywania,
- osłony okularów i soczewek obiektywowych,
- ściereczkę do czyszczenia,
- instrukcję obsługi.
Dane techniczne
- Powiększenie: 15-45x
- Średnica obiektywu: 50 mm
- Pole widzenia (m/1000m):
- - dla powiększenia 25x: 42
- - dla powiększenia 75x: 20
- Pryzmaty: BK7
- Średnica soczewki okularu: 21 mm
- Odległość od okularu do źrenicy: 3,3-1 mm
- Oddalenie źrenicy wyjściowej: 16-14 mm
- Waga: 1,25 kg (z opakowaniem)
Producent: Levenhuk, USA
| Marka | Levenhuk |
| Model | Luneta Blaze Base 50 |
| Rodzaj | Luneta kątowa |
| Waga produktu | 1255,00 g |
| Szkło w pryzmatach | BaK-4 |
| Średnica obiektywu | 50,00 mm |
| Długość całkowita | 34,00 cm |
| Maksymalne powiększenie | 45,00 x |
| Minimalna odległość obserwacji | 8,00 m |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,255 kg |