Luneta obserwacyjna Levenhuk Blaze Base 60 x 60 mm
- Marka
- Levenhuk
- Model
- Blaze Base 60
- Rodzaj
- Luneta kątowa
- Waga produktu
- 150,00 g
- Szkło w pryzmatach
- BK-7
- Średnica obiektywu
- 60,00 mm
Luneta Levenhuk Blaze BASE 60
Luneta Levenhuk Blaze 60 BASE to doskonały asystent podczas obserwacji bardzo odległych obiektów. Możesz przyglądać się latającym wysoko ptakom, poznać zachowanie dzikich zwierząt i obserwować życie miejskie ze swojego okna Przyrząd Levenhuk Blaze 60 BASE wykorzystuje obiektyw zmiennoogniskowy, który umożliwia płynną zmianę powiększenia w zakresie od 20x do 60x, dlatego układ optyczny można z łatwością dostosować do rodzaju obserwacji.
Wszystkie elementy układu optycznego są wykonane ze szkła BK-7. Soczewki zewnętrzne są pokryte powłoką i zapewniają niezwykle jasny i kontrastowy obraz. Ukośny okular wpływa na wygodę podczas obserwowania obiektów znajdujących się w obszarze okołozenitalnym.
Układ optyczny jest chroniony przez lekką i trwałą obudowę z tworzywa sztucznego, dlatego luneta jest odporna na przypadkowe uderzenia i upadki z małej wysokości. Zestaw zawiera statyw stołowy i futerał do przechowywania i transportu.
Cechy: Ukośny okular Obiektyw zmiennoogniskowy Szeroki zakres powiększenia Układ optyczny z wielowarstwowa powłoką oraz pryzmaty ze szkła BK-7 Prosta i solidna konstrukcja
Zawartość zestawu: Luneta Metalowy statyw stołowy Ściereczka do czyszczenia Osłony okularów i soczewek obiektywowych Futerał do transportowania i przechowywania Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
Dane techniczne: Statyw w komplecie: tak Ze zmiennym powiększeniem: tak Materiał układu optycznego: Szkło BK-7 Powłoka układu optycznego: pełną, wielowarstwowa powłoką Średnica soczewki obiektywowej (apertura), mm: 60 Średnica soczewki okularu, mm: 21 Powiększenie, x: 20–60 Pole widzenia, °: 2,1–1 Oddalenie źrenicy wyjściowej, mm: 16–14 Makro, m: 10 Pole widzenia przy 1000 m: 36–17 Korpus: plastikowy Zastosowanie: Produkt do użytku ogólnego. Może być używany przez dzieci powyżej 3. roku życia Futerał/sakwa w komplecie: tak Odległość od okularu do źrenicy, mm: 3–1
| Marka | Levenhuk |
| Model | Blaze Base 60 |
| Rodzaj | Luneta kątowa |
| Waga produktu | 150,00 g |
| Szkło w pryzmatach | BK-7 |
| Średnica obiektywu | 60,00 mm |
| Informacje dodatkowe | okular w zestawie |
| Długość całkowita | 39,00 cm |
| Konstrukcja pryzmatów | dachopryzmatyczna |
| Maksymalne powiększenie | 60,00 x |
| Minimalna odległość obserwacji | 10,00 m |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,460 kg |