5,0
(4)
Sony
· EAN 5027669386073
Konsola Sony Playstation 3 Slim 250 GB
279,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Złącza
- HDMI
- Producent
- Sony
- Komunikacja
- Wi-Fi
- Waga produktu
- 3,20 kg
- Gry w zestawie
- tak
Konsola Sony Playstation 3 Slim 250 GB
Cechy produktu:
- Kolor: czarny
- Wersja konsoli: Slim
- Dysk / wbudowana pamięć: 250 GB
- Rodzaje odtwarzanych nośników: Blu-ray
- Złącza: HDMI
- Liczba kontrolerów w zestawie: 1
- Gry w zestawie: tak
- Załączone wyposażenie: PAD, KABEL ZASILAJĄCY
O produkcie:
Konsola Sony Playstation 3 Slim 250 GB to idealny wybór dla pasjonatów gier wideo. Dzięki wbudowanej pamięci 250 GB, użytkownik może cieszyć się szerokim wyborem gier i filmów Blu-ray. Konsola w wersji Slim jest poręczna i łatwa w przenoszeniu, a złącze HDMI zapewnia doskonałą jakość obrazu. W zestawie znajduje się jeden kontroler oraz gry, co umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie rozgrywki. Konsola Sony Playstation 3 Slim 250 GB to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i jakość.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Złącza | HDMI |
| Producent | Sony |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Waga produktu | 3,20 kg |
| Gry w zestawie | tak |
| Wersja konsoli | Slim |
| Dołączone gry | Sports Champions |
| Wysokość produktu | 27,00 cm |
| Szerokość produktu | 23,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 24,00 cm |
| Załączone wyposażenie | PAD,KABEL ZASILAJĄCY |
| Dysk / wbudowana pamięć | 250 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ