4,6
(5)
Microsoft
· EAN 5900000062884
Konsola Microsoft Xbox 360 E czarny
299,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Model
- Winchester
- Złącza
- HDMI, USB
- Producent
- Microsoft
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 2,70 kg
Konsola Microsoft Xbox 360 E czarny
Cechy produktu:
- Kolor: czarny
- Wersja konsoli: Xbox 360 E
O produkcie:
Konsola Microsoft Xbox 360 E czarny to urządzenie do grania w wysokiej jakości. Jest to wersja konsoli Xbox 360 E w kolorze czarnym. Nie posiada wbudowanej pamięci, ale można podłączyć do niej dysk zewnętrzny. W zestawie nie ma kontrolerów ani gier.
Konsola Microsoft Xbox 360 E czarny to doskonały wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość rozrywki. Dzięki czarnemu kolorowi i wersji konsoli Xbox 360 E będzie ona doskonale pasować do Twojego pokoju lub salonu. Konsola jest niezawodna i spełni oczekiwania najbardziej wymagających graczy.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Model | Winchester |
| Złącza | HDMI, USB |
| Producent | Microsoft |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 2,70 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wersja konsoli | Xbox 360 E |
| Dołączone gry | minecraft red dead redemption |
| Wysokość produktu | 19,00 cm |
| Szerokość produktu | 21,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 17,00 cm |
| Załączone wyposażenie | gta san andreas |
| Dysk / wbudowana pamięć | brak |
| Liczba kontrolerów w zestawie | brak |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ