4,6
(5)
Microsoft
· EAN 5900626779562
Konsola Microsoft Xbox 360 czarny
335,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Model
- 360
- Złącza
- AUX, cyfrowe wyjście optyczne, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Microsoft
- Komunikacja
- Wi-Fi
- Waga produktu
- 2,90 kg
Konsola Microsoft Xbox 360 czarny
Cechy produktu:
- Kolor: czarny
- Wersja konsoli: Xbox 360
- Liczba kontrolerów w zestawie: 1
O produkcie:
Konsola Microsoft Xbox 360 czarny to doskonała propozycja dla miłośników gier wideo. Wersja konsoli Xbox 360 zapewnia wyjątkową jakość obrazu i dźwięku. W zestawie znajduje się jeden kontroler, co umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie zabawy. Konsola w kolorze czarnym prezentuje się elegancko i stylowo, co na pewno przypadnie do gustu miłośnikom nowoczesnego designu.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Model | 360 |
| Złącza | AUX, cyfrowe wyjście optyczne, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Microsoft |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Waga produktu | 2,90 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wersja konsoli | Xbox 360 |
| Dołączone gry | DowolnaZOferty |
| Wysokość produktu | 19,00 cm |
| Szerokość produktu | 21,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 17,00 cm |
| Załączone wyposażenie | 2 pady |
| Dysk / wbudowana pamięć | brak |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ