4,6
(5)
Microsoft
· EAN 5900626783132
Konsola do gier Microsoft Xbox 360 E 250 GB czarna
320,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Model
- xbox 360 slim E
- Złącza
- HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Microsoft
- Komunikacja
- Wi-Fi
- Waga produktu
- 2,70 kg
Konsola Microsoft Xbox 360 E 250 GB czarny
Cechy produktu:
- Kolor: czarny
- Wersja konsoli: Xbox 360 E
- Dysk / wbudowana pamięć: 250 GB
- Rodzaje odtwarzanych nośników: CD-ROM, DVD-ROM
- Komunikacja: Wi-Fi
- Złącza: HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Liczba kontrolerów w zestawie: 1
- Gry w zestawie: tak
- Dołączone gry: Forza Horizon, GTA V, Kinect Adventures, Tomb Raider
- Załączone wyposażenie: dwa pady czarne z xboxa, kabel HDMI, kinect różowy, zasilacz z kablem zasilającym
O produkcie:
Konsola Microsoft Xbox 360 E 250 GB czarny to doskonałe rozwiązanie dla miłośników gier wideo. Posiada dysk o pojemności 250 GB oraz odtwarza płyty CD-ROM i DVD-ROM. Dzięki Wi-Fi można łatwo połączyć ją z Internetem. Złącza HDMI, RJ-45 (LAN) i USB umożliwiają łatwe podłączenie konsoli do innych urządzeń. W zestawie znajdują się dwa pady czarne z xboxa, kabel HDMI, kinect różowy oraz zasilacz z kablem zasilającym. Konsola jest wyposażona w cztery gry wideo: Forza Horizon, GTA V, Kinect Adventures i Tomb Raider. Konsola Microsoft Xbox 360 E 250 GB czarny to idealny wybór dla osób, które cenią sobie wysoką jakość rozgrywki.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Model | xbox 360 slim E |
| Złącza | HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Microsoft |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Waga produktu | 2,70 kg |
| Gry w zestawie | tak |
| Wersja konsoli | Xbox 360 E |
| Dołączone gry | Forza Horizon, GTA V, Kinect Adventures, Tomb Raider |
| Wysokość produktu | 19,00 cm |
| Szerokość produktu | 23,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 17,00 cm |
| Załączone wyposażenie | dwa oryginalne pady czarne z xboxa, gry, kabel HDMI, kinect różowy, Konsola xbox 360 slim e różowa, paczka gratisów na dobry start, zasilacz z kablem zasilającym |
| Dysk / wbudowana pamięć | 250 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ