4,6
(5)
Microsoft
· EAN 5903981911783
Konsola Microsoft Xbox 360 Slim czarny
500,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Model
- XBOX 360 SLIM 250GB +KINECT +GRA
- Złącza
- cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Microsoft
- Komunikacja
- Wi-Fi
- Waga produktu
- 2,70 kg
Obudowa dysku twardego Xbox 360 Slim
Obudowa dysku twardego Xbox Slim
Wariant:
Pewnego dnia okaże się, że w Twojej konsoli zaczyna brakować miejsca na dysku na savy, instalacje gier, filmy i muzykę. Jednak dedykowane do konsol dyski twarde są bardzo drogie i nie posiadają wystarczająco pojemności. Co powinniśmy zrobić? Najlepszym rozwiązaniem jest zakup obudowy dysku twardego, oraz zamontowanie w nim dowolnego dysku WD o dowolnej pojemności.
Główne cechy:
- Obudowa dysku twardego 2.5" dla konsoli XBOX360
- Pasuje do wszystkich wersji konsol XBOX360 Slim
- Bardzo łatwy montaż dysku w obudowie
- Opakowanie, oryginalnie w karton
- Pasuje do wszystkich konsol SLIM oraz E
Kod EAN: 5903981911899
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Model | XBOX 360 SLIM 250GB +KINECT +GRA |
| Złącza | cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Microsoft |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Waga produktu | 2,70 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wersja konsoli | Xbox 360 Slim |
| Dołączone gry | just cause 2, oraz rage |
| Wysokość produktu | 21,00 cm |
| Szerokość produktu | 23,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 19,00 cm |
| Załączone wyposażenie | 1x kontroler, Kinekt, Zasilacz |
| Dysk / wbudowana pamięć | brak |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 8,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ