5,0
(4)
Sony
· EAN 5903981914487
Konsola Sony Playstation 3 Slim 500 GB
180,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- srebrny
- Złącza
- HDMI
- Producent
- Sony
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 2,70 kg
- Gry w zestawie
- nie
Dysk twardy 500GB PS3 CECH 4004 4204 4304
Dysk twardy 500GB PlayStation PS3 CECH 4004 4204 4304
Wariant:
Dysk twardy 500 GB do konsoli PlayStation 3 Super Slim
Jeżeli twoja konsola wykazuje następujące objawy:
- Dysk twardy pracuje bardzo głośno i wydaje dziwne odgłosy
- System i gry zawieszają się i pokazują błędy
- Pojawiają się komunikaty o błędach odczytu/zapisu na dysku
to może oznaczać to uszkodzony dysk twardy. W takim przypadku, jak również gdy chcesz zwiększyć pamięć konsoli, będzie konieczny nowy dysk twardy. Jego instalacja może sprawić, że twoja konsola zyska nowe życie!
Cechy produktu:
- Oryginalny produkt Sony
- Pojemność 500GB
- Na dysku utworzone są już wszystkie partycje
- Dysk sprzedawany bez mocowania (sanek)
Zastosowanie:
- PlayStation 3 Slim CECH-4004
- PlayStation 3 Slim CECH-4204
- PlayStation 3 Slim CECH-4304
- Wszystkie inne konsole PlayStation 3
Po zamontowaniu dysku twardego w konsoli należy pobrać najnowszą "pełną" aktualizację ze strony producenta i zainstalować z pendrive'a. Plik aktualizacji oraz instrukcję możemy znaleźć na stronie
Aktualizacja oprogramowania PS3
Instalacja oprogramowania z pamięci flash na konsoli PS3:
- Pobierz z powyższego linku plik oprogramowania (kliknij na Pobierz aktualizację PS3 prawym przyciskiem myszy i zapisz plik jako... W razie potrzeby zmień nazwę pliku na PS3UPDAT.PUP
- Przygotuj pusty sformatowany w systemie FAT32 pendrive i utwórz na nim folder PS3, a następnie w tym folderze stwórz nowy o nazwie UPDATE
- Skopiuj plik PS3UPDAT.PUP do folderu PS3/UPDATE
- Tak przygotowany pendrive podepnij do konsoli w momencie, gdy o niego poprosi po uruchomieniu w trybie bezpiecznym. Zatwierdź aktualizację i poczekaj na ponowne uruchomienie konsoli
Kod EAN: 5903981914487
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | srebrny |
| Złącza | HDMI |
| Producent | Sony |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 2,70 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wersja konsoli | Slim |
| Dołączone gry | COD MODERN WARFARE 2, |
| Wysokość produktu | 35,00 cm |
| Szerokość produktu | 45,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 20,00 cm |
| Załączone wyposażenie | 2 PADY + KAMERA MOVE |
| Dysk / wbudowana pamięć | 500 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | brak |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ