5,0
(4)
Sony
· EAN 5903981914586
Konsola Sony Playstation 3 Slim 160 GB
199,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Złącza
- HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Sony
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 2,70 kg
- Gry w zestawie
- tak
Konsola Sony Playstation 3 160 GB
Cechy produktu:
- Kolor: czarny
- Pojemność dysku: 160 GB
- Liczba kontrolerów w zestawie: 1
- Gry w zestawie: tak
O produkcie:
Konsola Sony Playstation 3 160 GB to doskonałe rozwiązanie dla miłośników gier. Czarna obudowa wpisuje się w nowoczesny styl wnętrza, a pojemność 160 GB pozwala na przechowywanie wielu ulubionych gier. W zestawie znajduje się jeden kontroler, dzięki czemu możesz zacząć grać od razu. Do konsoli dołączone są także gry, co zwiększa jej wartość.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Złącza | HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Sony |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 2,70 kg |
| Gry w zestawie | tak |
| Wersja konsoli | Slim |
| Dołączone gry | Sports Champions |
| Wysokość produktu | 19,00 cm |
| Szerokość produktu | 23,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 17,00 cm |
| Załączone wyposażenie | Dodatkowe gumki do analogów |
| Dysk / wbudowana pamięć | 160 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ