5,0
(4)
Sony
· EAN 5907595772389
Konsola Sony Playstation 3 Slim 12 GB
399,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Złącza
- HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Sony
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 2,70 kg
- Gry w zestawie
- tak
Konsola Sony Playstation 3 Slim 12 GB
Cechy produktu:
- Kolor: czarny
- Wersja konsoli: Slim
- Dysk / wbudowana pamięć: 12 GB
- Rodzaje odtwarzanych nośników: Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM
- Komunikacja: Bluetooth, Wi-Fi
- Złącza: HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Gry w zestawie: tak
- Dołączone gry: GTA IV
- Załączone wyposażenie: pady, kable, gra GTA IV
O produkcie:
Konsola Sony Playstation 3 Slim 12 GB to doskonałe rozwiązanie dla miłośników gier i multimedialnej rozrywki. Obsługa nośników Blu-ray, CD-ROM i DVD-ROM zapewnia doskonały obraz i dźwięk. Z 12 GB wbudowanej pamięci, użytkownik może przechowywać swoje ulubione gry i filmy. W zestawie znajduje się jeden kontroler oraz gra GTA IV, dzięki czemu użytkownik może natychmiast rozpocząć przygodę z nowym urządzeniem. Konsola Sony Playstation 3 Slim 12 GB to idealny wybór dla osób, które cenią sobie wysoką jakość rozrywki.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Złącza | HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Sony |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 2,70 kg |
| Gry w zestawie | tak |
| Wersja konsoli | Slim |
| Dołączone gry | GTA IV |
| Wysokość produktu | 19,00 cm |
| Szerokość produktu | 23,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 17,00 cm |
| Załączone wyposażenie | pady, kable, gra gta iv |
| Dysk / wbudowana pamięć | 12 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 7,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ