4,6
(5)
Microsoft
· EAN 6955482434154
Konsola Microsoft Xbox 360 biały
150,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- biały
- Model
- Xbox 360 Fat 120GB
- Złącza
- RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Microsoft
- Komunikacja
- Wi-Fi
- Waga produktu
- 4,00 kg
Konsola Microsoft Xbox 360 biały
Cechy produktu:
- Kolor: biały
- Wersja konsoli: Xbox 360
- Odtwarzane nośniki: CD-ROM, DVD-ROM
- Złącza: RJ-45 (LAN), USB
- Dołączone gry: Tak
O produkcie:
Konsola Microsoft Xbox 360 biały to doskonałe rozwiązanie dla miłośników gier. Ciesz się swoimi ulubionymi grami w wysokiej jakości dzięki możliwości odtwarzania płyt CD-ROM i DVD-ROM. Złącza RJ-45 (LAN) i USB umożliwiają łatwe podłączenie konsoli do sieci oraz innych urządzeń. Konsola Microsoft Xbox 360 biały to urządzenie, które zapewni Ci niezapomniane wrażenia z gier.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | biały |
| Model | Xbox 360 Fat 120GB |
| Złącza | RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Microsoft |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Waga produktu | 4,00 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wersja konsoli | Xbox 360 |
| Dołączone gry | Tak |
| Wysokość produktu | 21,00 cm |
| Szerokość produktu | 23,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 19,00 cm |
| Załączone wyposażenie | konsola xbox 360 fat biała z hdmi |
| Dysk / wbudowana pamięć | brak |
| Liczba kontrolerów w zestawie | brak |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,500 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ