4,6
(5)
Microsoft
Konsola Microsoft Xbox 360 E 4 GB czarny
299,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Model
- Slim
- Złącza
- AUX, HDMI, USB
- Producent
- Microsoft
- Komunikacja
- Wi-Fi
- Waga produktu
- 1,70 kg
Konsola Microsoft Xbox 360 E 4 GB czarny
Cechy produktu:
- Kolor: czarny
- Wersja konsoli: Xbox 360 E
- Dysk / wbudowana pamięć: 4 GB
- Rodzaje odtwarzanych nośników: CD-ROM
- Komunikacja: Wi-Fi
- Złącza: AUX, HDMI, USB
O produkcie:
Konsola Microsoft Xbox 360 E 4 GB czarny to konsola do gier w kolorze czarnym. Jest to wersja konsoli Xbox 360 E z dyskiem / wbudowaną pamięcią 4 GB oraz możliwością odtwarzania nośników CD-ROM. Dzięki wbudowanemu Wi-Fi oraz złączom AUX, HDMI i USB, konsola umożliwia łatwe połączenie z siecią i innymi urządzeniami. Jest to idealna propozycja dla miłośników gier, którzy cenią sobie wygodę podczas rozgrywki.
Leżak magazynowy.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Model | Slim |
| Złącza | AUX, HDMI, USB |
| Producent | Microsoft |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Waga produktu | 1,70 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wersja konsoli | Xbox 360 E |
| Wysokość produktu | 21,00 cm |
| Szerokość produktu | 23,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 19,00 cm |
| Dysk / wbudowana pamięć | 4 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | CD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ