Konsola Microsoft Xbox 360 Slim 4 GB czarny
- Kolor
- czarny
- Model
- E
- Złącza
- cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Microsoft
- Komunikacja
- Wi-Fi
- Waga produktu
- 2,90 kg
W 2009r wykonaliśmy jako jedni z pierwszych na świecie JTAG/SMC Hack (prekursor RGH) w konsoli X360 XENON i FALCON - konsole te mamy do dziś. Jako jedni z pierwszych w kraju wykonaliśmyRGH 1.0 w 2011r.
➡️ Instalujemy niezbędny soft (AURORA PL. DashLaunch, sterowniki Kinect, Avatary) - jeśli konsola posiada dysk twardy (nie pamięć wbudowaną 4GB)
➡️ W modelach S i E przy instalacji zostanie wymieniona pasta termoprzewodząca na XCGPU
➡️ Szukasz konsoli z RGH? Zerknij do pozostałych ofert.
W konsolach zawsze zosaje zainstalowany najnowszy dostępny DashBoard oraz DashLaunch. Domyślnie zostaje zainstalowana AURORA w j. polskim, ale na dysku dograne jest również XEX MENU oraz FreestyleDash 3.0.
Konsole mają domyślnie po instalacji zablkowany dostęp do serwerów MS, pozwala to na podłaczenie konsoli do Internetu i pobieranie okładek, aktualizacji i dodatków, oraz granie przez serwery Stealth w XBOX LIVE lub LINK.
Można uruchamiać gry z dysku USB/Pendrive. Działają emulatory starszych modeli konsol.
W konsoli można wymienić dysk na dowlony SATA 2,5"
Informacyjnie: ze względów ekonomicznych nie warto stosować dysków SSD - nie zwiększają wydajności ani czasu ładowania gier ze względu na ograniczenia sprzętowe konsoli. Dobry markowy dysk HDD SATA 2,5" spokojnie wystarczy.
| Kolor | czarny |
| Model | E |
| Złącza | cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Microsoft |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Waga produktu | 2,90 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wersja konsoli | Xbox 360 Slim |
| Dołączone gry | just cause 2, oraz rage |
| Wysokość produktu | 21,00 cm |
| Szerokość produktu | 23,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 19,00 cm |
| Załączone wyposażenie | 1x kontroler |
| Dysk / wbudowana pamięć | 4 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | brak |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 8,000 kg |