5,0
(4)
Sony
· EAN 711719123354
Konsola Sony Playstation 3 Slim 500 GB
300,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Złącza
- HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Sony
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 2,80 kg
- Gry w zestawie
- nie
Konsola Sony Playstation 3 500 GB
Cechy produktu:
- Kolor: czarny
- Wersja konsoli: brak informacji
- Dysk / wbudowana pamięć: 500 GB
- Rodzaje odtwarzanych nośników: Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM
- Komunikacja: Bluetooth, Wi-Fi
- Złącza: HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Liczba kontrolerów w zestawie: 2
- Gry w zestawie: nie
O produkcie:
Konsola Sony Playstation 3 500 GB to urządzenie zapewniające nieograniczoną rozrywkę dla miłośników gier. Dzięki pojemnemu dyskowi o pojemności 500 GB, użytkownik może przechowywać wiele gier, filmów, muzyki i zdjęć. Konsola umożliwia odtwarzanie płyt Blu-ray, CD-ROM oraz DVD-ROM, co pozwala na korzystanie z różnych nośników. Konsola może być łatwo połączona z innymi urządzeniami dzięki zastosowaniu technologii Bluetooth i Wi-Fi. Złącza HDMI, RJ-45 (LAN) oraz USB pozwalają na podłączenie innych urządzeń. W zestawie znajdują się dwa kontrolery, co umożliwia grę w dwie osoby.
Konsola Sony Playstation 3 500 GB to idealne rozwiązanie dla miłośników gier, którzy chcą cieszyć się rozrywką w najlepszej jakości.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Złącza | HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Sony |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 2,80 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wersja konsoli | Slim |
| Dołączone gry | Grand Theft Auto V+ NBA 2K11 |
| Wysokość produktu | 27,00 cm |
| Szerokość produktu | 23,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 24,00 cm |
| Załączone wyposażenie | Kabel HDMI |
| Dysk / wbudowana pamięć | 500 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ