5,0
(4)
Sony
· EAN 711719134749
Konsola Sony Playstation 3 Classic 80 GB
458,99 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Złącza
- HDMI, USB
- Producent
- Sony
- Komunikacja
- Bluetooth, NFC, Wi-Fi
- Waga produktu
- 2,70 kg
- Gry w zestawie
- tak
Konsola Sony Playstation 3 Classic 80 GB
Cechy produktu:
- Kolor: czarny
- Wersja konsoli: Classic
- Dysk / wbudowana pamięć: 80 GB
- Rodzaje odtwarzanych nośników: Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM
- Komunikacja: Bluetooth, NFC, Wi-Fi
- Złącza: HDMI, USB
- Liczba kontrolerów w zestawie: 2
- Gry w zestawie: tak
O produkcie:
Konsola Sony Playstation 3 Classic 80 GB to doskonałe rozwiązanie dla miłośników gier, którzy cenią sobie wysoką jakość obrazu i dźwięku. Posiada 80 GB wbudowanej pamięci oraz możliwość odtwarzania nośników Blu-ray, CD-ROM oraz DVD-ROM. Dzięki funkcjom komunikacyjnym takim jak Bluetooth, NFC oraz Wi-Fi, połączenie z innymi urządzeniami jest łatwe i szybkie. Konsola Sony Playstation 3 Classic 80 GB oferuje gwarancję satysfakcji i niezapomnianych wrażeń podczas grania w ulubione gry.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Złącza | HDMI, USB |
| Producent | Sony |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Waga produktu | 2,70 kg |
| Gry w zestawie | tak |
| Wersja konsoli | Classic |
| Dołączone gry | 0023032396293 |
| Wysokość produktu | 21,00 cm |
| Szerokość produktu | 23,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 19,00 cm |
| Załączone wyposażenie | dysk hdd 80gb, kabel mini usb, kable zasilający, kabel hdmi, Konsola ps3 fat czarna, oryginalne dwa pady ps3, pakiet gier i gratisów na ps3 |
| Dysk / wbudowana pamięć | 80 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 4,500 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ