Konsola Sony Playstation 3 Slim 120 GB
- Kolor
- czarny
- Złącza
- HDMI
- Producent
- Sony
- Komunikacja
- Wi-Fi
- Waga produktu
- 3,20 kg
- Gry w zestawie
- nie
Konsola Sony Playstation 3 Slim 120 GB
Towar UŻYWANY, sprawny
W zestawie:
- Konsola Sony Playstation 3 Slim 120 GB
SERDECZNIE POLECAM ! :)
OCENA STANU TECHNICZNEGO PRODUKTU JEST WYRAŻONA WEDŁUG SPRAWNOŚCI PODSTAWOWYCH FUNKCJI SPRZĘTU; M. IN. ZASIĘGU, ŁADOWANIA, WYŚWIETLANIA OBRAZU, DŹWIĘKU, PRACY, SPRAWNOŚCI MANUALNEJ RUCHOMYCH CZĘŚCI ITP.
WYRAŻONA OCENA JEST TYLKO PODPOWIEDZIĄ, DZIĘKI KTÓREJ KLIENT MOŻE ZOBRAZOWAĆ SOBIE STAN SPRZEDAWANEGO PRZEDMIOTU.
OCENA STANU TECHNICZNEGO PRODUKTU JEST WYRAŻONA WEDŁUG SPRAWNOŚCI PODSTAWOWYCH FUNKCJI SPRZĘTTUI
Każda transakcja dotyczy używanych sprawnych, przetestowanych w miarę możliwości i
posiadanej wiedzy przedmiotów, chyba że w treści opisu oferty lub tytule napisano inaczej.
Po otrzymaniu zakupionego towaru, bardzo prosimy o wystawienie pozytywnego komentarza i oceny. Dzięki temu dowiemy się, że zakupiony przedmiot dotarł na miejsce i transakcja dobiegła końca.
ŁB
| Kolor | czarny |
| Złącza | HDMI |
| Producent | Sony |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Waga produktu | 3,20 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wersja konsoli | Slim |
| Dołączone gry | FIFA 11 |
| Wysokość produktu | 21,00 cm |
| Szerokość produktu | 20,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 19,00 cm |
| Załączone wyposażenie | 3 pady, okablowanie |
| Dysk / wbudowana pamięć | 120 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 4,500 kg |