5,0
(4)
Sony
· EAN 711719181781
Konsola Sony Playstation 3 Classic 40 GB
159,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Złącza
- HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Sony
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 2,70 kg
- Gry w zestawie
- nie
Mam na sprzedaż uszkodzoną konsole PlayStation 3 FAT CECHL04.
Konsola uruchamia się, daje zieloną diodę lecz nie daje obrazu. Przy próbie wejścia w recovery konsola pika dwa razy tak jak powinna więc jest raczej responsywna.
Dysk jest pusty.
Brakuje wielu śrubek, w środku widać ślady topnika oraz brakuje baterii 3V, obudowa również widziała lepsze czasy.
Oprócz tych mankamentów konsola jest kompletna. tj. dysk 40gb, zasilacz, napęd.
Ogólnie jak kupiłem tą konsole dawała
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Złącza | HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Sony |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 2,70 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wersja konsoli | Classic |
| Dołączone gry | Assassin's creed brotherhood, Gran turismo V, Little big planet |
| Wysokość produktu | 19,00 cm |
| Szerokość produktu | 23,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 17,00 cm |
| Załączone wyposażenie | gry, kabel hdmi, dysk hdd 40gb, kabel zasilający, Konsola ps3 fat classic czarna, pad bezprzewodowy tracer red fox, pad przewodowy tracer shogun |
| Dysk / wbudowana pamięć | 40 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ