5,0
(4)
Sony
· EAN 711719183266
Konsola Sony Playstation 3 Super Slim 320 GB
220,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Złącza
- cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Sony
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 0,30 kg
- Gry w zestawie
- nie
PLAYSTATION 3 SUPER SLIM 320GB
Co w zestawie?
- ▶️ PLAYSTATION 3 SUPER SLIM 500GB
- ▶️ Kontroler PS3
- ▶️ Kabel USB
- ▶️ Kabel Zasilający
- ▶️ Kabel HDMI
Podstawowe informacje:
- #️⃣ STAN URZĄDZENIA: KLASA AB❗
- #️⃣ KOLOR: Czarny
❗WAŻNE INFORMACJE❗
- Konsola jest przywrócona do ustawień fabrycznych
- Kontroler jak i konsola są wyczyszczone oraz zdezynfekowane
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Złącza | cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Sony |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 0,30 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wersja konsoli | Super Slim |
| Dołączone gry | dodawana losowo, 1 szt. |
| Wysokość produktu | 35,00 cm |
| Szerokość produktu | 40,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 20,00 cm |
| Załączone wyposażenie | KABEL HDMI. ZASILAJĄCY |
| Dysk / wbudowana pamięć | 320 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ