Konsola Sony Playstation 3 Slim 320 GB
- Kolor
- biały
- Złącza
- cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Sony
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 3,20 kg
- Gry w zestawie
- tak
PLAYSTATION 3 SLIM
Model: CECH-3004B | Dysk: 320GB | Kolor: Classic White
Konsola PlayStation 3 Slim w kolorze Classic White to najlepszy model spośród wszystkich dostępnych na rynku - cichy i mało awaryjny. W porównaniu z modelem klasycznym jest też o wiele mniejszy, elegancko prezentując się w salonie nawet w dzisiejszych czasach.
W zestawie otrzymujesz odnowione DWA ORYGINALNE pady DualShock 3 w kolorze Classic White, których konstrukcję pokochało miliony, a w porównaniu do dzisiejszych padów bateria spokojnie wytrzymają cały dzień rozgrywki.
Konsola PS3 to nadal mnóstwo wspaniałych gier, niedostępnych nawet na najnowszych platformach. Podczas tej generacji premierę miały takie hity jak The Last of Us, Uncharted, Red Dead Redemption czy GTA V.
Konsola PS3 w kolorze Classic White, 2x pad DualShock 3 w kolorze Classic White, kabel USB do ładowania padów, kabel HDMI oraz kabel zasilający - wszystko czego potrzeba do rozpoczęcia wspaniałej przygody z konsolą PS3.
Bluetooth, przyciski, napęd, bateria i analogi w padzie - wszystko działa jak należy.
Coś nie tak z Twoim zakupem? Pamiętaj, to produkt który ma na koncie wiele lat, i pomimo naszego serwisowania zdarzyć się może, że wykryjesz usterkę której my nie byliśmy w stanie wychwycić. I po kłopocie :)
| Kolor | biały |
| Złącza | cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Sony |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 3,20 kg |
| Gry w zestawie | tak |
| Wersja konsoli | Slim |
| Dołączone gry | Gran Turismo 5, Uncharted 3: Oszustwo Drake'a |
| Wysokość produktu | 6,50 cm |
| Szerokość produktu | 29,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 29,00 cm |
| Załączone wyposażenie | 2x DualShock 3 - Classic White, Kabel HDMI, Kabel USB, Kabel Zasilający |
| Dysk / wbudowana pamięć | 320 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3,500 kg |