Konsola Sony Playstation 3 Slim 320 GB
- Kolor
- czarny
- Złącza
- cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Sony
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 3,20 kg
- Gry w zestawie
- nie
Oryginalna konsola SONY PS3 w wersji slim z dyskiem 250GB.
W zestawie znajdziesz:
- Konsolę PS3 slim 2004B
- dysk twardy 250GB
- kabel zasilający
- kabel av-tv
- euro złącze
NIE MA PADA.
Konsola jest używana, w bardzo dobrym stanie wizualnym. Nie była nigdy rozkręcana, posiada fabryczną plombę. Niestety, ma problem z uruchamianiem płyt Blu-ray. Odczyt CD oraz DVD bez problemów.
Sprzedaję jako niepełnowartościową.
Zdjęcia przedstawią oferowany egzemplarz.
SONY PLAYSTATION 3 SLIM:
PS3 Slim jest mniejsza, lżejsza i pobiera mniej prądu niż jej grubsza poprzedniczka. Oferuje także kilka nowych funkcji.
Jak sama nazwa wskazuje, PS3 Slim została odchudzona. Na szczęście, wspomniane odchudzanie nie ma związku z pozbawieniem konsoli jakichś funkcji - wręcz przeciwnie, Sony dodało kilka nowości. Konsola slim jest mniejsza, lżejsza a co za tym idzie pobiera znacznie mniej prądu.
PS3 SLIM posiada wiele nowych zalet. Zaczynając od nowego, lepszego procesora jak również dwie dodatkowe funkcje: Bravia Sync oraz obsługę Dolby TrueHD i dts-HD Master Audio 7.1 DTS-HD, czyli formatów wielokanałowej DOLBY bezstratnej kompresji dźwięku. Znacząco poprawia to jakość dźwięku jaką urządzenie oferuje użytkownikowi na dowolnym sprzęcie audio.
Konsola posiada kilka ulepszeń. Mamy do czynienia z procesorem Cell pracującym z częstotliwością 3,2GHz ale wykonanym w technoligii 45, a nie 65-nanometrową. Mamy też kartę graficzną RSX Reality KONS Synthesizer, którą Sony opracowało wespół z NVIDIA. Tego typu technologia sprawiają, że czujesz się częścią wyświetlanego obrazu czy gry.
Kolejnym dodatkową zaletą jest zmieniony sposób wykoniania obudowy zewnętrznej. W tej wersji jest ona wykonana z wzmocnionego plastiku z domieszką poliwęglanu co powoduje że konsola nie jest aż tak podatna na zarysowania oraz mniej "łapie" kurz.
Sony zaprojektowało nowy system chłodzenia i jest on cichszy niż ten z oryginalnej wersji PS3. Wentylator nie musi już zbyt ciężko pracować i dzięki temu PS3 Slim pracuje naprawdę cicho, także w grach. Warto jednak pamiętać, że tradycyjna PS3 również nie uchodzi za bardzo głośną konsolę.
PS3 oferuje również obsługę DLNA (Digital Living Network Alliance), co na pozwala na współdzielenie multimediów poprzez sieć - technologia współpracuje z różnymi urządzeniami, począwszy od komputera, przez sieciowe dyski, skończywszy na aparacie cyfrowym z wbudowanym Wi-Fi. Co istotne, Microsoft wprowadził nominalną obsługę DLNA w systemie Windows 7, co oznacza, że będziesz mógł przesyłać multimedia bezpośrednio do konsoli z jakiegokolwiek folderu. W przypadku Windows Visty obsługa DLNA jest oferowana wyłącznie przez Windows Media Player. (DLNA Media Server).
Konsola posiada wbudowane 2 wyjścia USB z przodu konsoli. Pozwalaja one na wygodne ładowanie padów i jednoczesną grę na urządzeniu a także np. na podłaczenie mikrofonu, gitary czy perkusji do innego rodzaju rozgrywki. Zaletą jest, że pod same wyjścia USB możemy podłaczyć dysk zewnętrzny z muzyką, zdjęciami czy filmami i konsola idealnie sobie z nimi poradzi.
Sony zadbało aby każdy kto kupi konsolę PS3 SLIM był zadowolony. Konsola posiada 2 wyjścia wideo dzięki którym urządzenie podłączyć można do niemalże każdego odbiornika. Konsola posiada również dostępne wyjście dla dźwięku cyfrowego przez odpowiednie złącze.
PS3 MOVE
Konsola idealnie współpracuje z grami ruchowymi. Możliwe jest to dzięki współpracy konsoli a kontrolera PS Move. Dzieki temu możemy się bezpośrednio zintegrowac z grą której poczynaniami kierujemy własnym ciałem. Wnosi to nowe, nieznane dotąd wrażenia z grania, zarówno Tobie jak i całej Twojej rodzinie.
Dzięki wbudowanej karcie sieciowej LAN oraz Wi-Fi możliwe jest korzystanie z internetu a także aplikacji internetowych. Darmowy mulitplayer sprawia że możemy grać z każdym innym użytkownikiem, niezależnie od miejsca w którym mieszka.
Ogromna ilość gier, aplikacji. To wszystko czeka na Ciebie w systemie Playstation 3 SLIM.
| Kolor | czarny |
| Złącza | cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Sony |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 3,20 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wersja konsoli | Slim |
| Dołączone gry | Grand Theft Auto V |
| Wysokość produktu | 6,50 cm |
| Szerokość produktu | 29,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 29,00 cm |
| Załączone wyposażenie | Kabel HDMI, Kabel USB, Kabel Zasilający |
| Dysk / wbudowana pamięć | 320 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3,500 kg |