5,0
(4)
Sony
· EAN 711719219026
KONSOLA PS3 CLASSIC
299,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Złącza
- HDMI, USB
- Producent
- Sony
- Komunikacja
- Bluetooth, NFC, Wi-Fi
- Waga produktu
- 0,30 kg
- Gry w zestawie
- tak
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Złącza | HDMI, USB |
| Producent | Sony |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Waga produktu | 0,30 kg |
| Gry w zestawie | tak |
| Wersja konsoli | Classic |
| Dołączone gry | Fifa 10 |
| Wysokość produktu | 21,00 cm |
| Szerokość produktu | 23,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 19,00 cm |
| Załączone wyposażenie | konsola ps3 fat weteran |
| Dysk / wbudowana pamięć | brak |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 7,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ