5,0
(4)
Sony
· EAN 711719244561
Konsola Sony Playstation 3 Super Slim 12 GB
450,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Złącza
- HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Sony
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 2,70 kg
- Gry w zestawie
- tak
Sony PlayStation 3, 12GB. Platforma: PlayStation 3, Kolor produktu: Czarny, Pojemność pamięci wewnętrznej: 256 MB. Pojemność pamięci wewnętrznej: 12 GB, Napędy optyczne: Blu-Ray/DVD. Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10,100,1000 Mbit/s, Standardy Wi- Fi: 802.11b,802.11g, Wersja Bluetooth: 2.0+EDR. Obsługiwane tryby wideo: 1080i,1080p,480i,480p,576i,576p,720p, Obsługiwane formaty audio: AAC. Pobór mocy: 190 W, Napięcie wejściowe AC: 220-240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Złącza | HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Sony |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 2,70 kg |
| Gry w zestawie | tak |
| Wersja konsoli | Super Slim |
| Dołączone gry | Fifa 13 |
| Wysokość produktu | 21,00 cm |
| Szerokość produktu | 2,90 cm |
| Głębokość produktu | 23,00 cm |
| Załączone wyposażenie | Podręcznik użytkownika |
| Dysk / wbudowana pamięć | 12 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ