5,0
(4)
Sony
· EAN 711719291442
Konsola Sony Playstation 3 Super Slim 500 GB
299,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Złącza
- cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Sony
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 7,00 kg
- Gry w zestawie
- tak
Konsola Sony Playstation 3 Super Slim 500 GB
Cechy produktu:
- Kolor: biały
- Wersja konsoli: Super Slim
- Pojemność dysku: 500 GB
- Liczba kontrolerów w zestawie: 1
- Gry w zestawie: tak
O produkcie:
Konsola Sony Playstation 3 Super Slim 500 GB to idealne rozwiązanie dla miłośników gier wideo. Dzięki białemu kolorowi oraz wersji Super Slim, konsola będzie pasować do każdego wnętrza. Duża pojemność dysku, wynosząca 500 GB, umożliwi przechowywanie dużej ilości gier oraz plików multimedialnych. W zestawie znajduje się jeden kontroler oraz gry, co pozwoli na natychmiastowe rozpoczęcie zabawy.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Złącza | cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Sony |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 7,00 kg |
| Gry w zestawie | tak |
| Wersja konsoli | Super Slim |
| Dołączone gry | Assassin's Creed 2, Fifa 15 |
| Wysokość produktu | 35,00 cm |
| Szerokość produktu | 45,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 20,00 cm |
| Załączone wyposażenie | 2 pady, kable |
| Dysk / wbudowana pamięć | 500 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 7,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ