5,0
(4)
Sony
· EAN 711719295846
Konsola Sony Playstation 3 Super Slim 250 GB
199,99 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Złącza
- HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Sony
- Komunikacja
- Wi-Fi
- Waga produktu
- 7,00 kg
- Gry w zestawie
- nie
Konsola Sony Playstation 3 Super Slim 250 GB
Cechy produktu:
- Kolor: czarny
- Wersja konsoli: Super Slim
- Dysk / wbudowana pamięć: 250 GB
- Komunikacja: Wi-Fi
- Liczba kontrolerów w zestawie: 1
O produkcie:
Konsola Sony Playstation 3 Super Slim 250 GB to niezawodne rozwiązanie dla miłośników gier wideo. Wersja Super Slim to jedna z najmniejszych konsol Playstation 3, co pozwala na zaoszczędzenie miejsca. Konsola posiada wbudowany dysk o pojemności 250 GB, co umożliwia przechowywanie gier, filmów i muzyki. Dzięki Wi-Fi konsola łączy się z internetem, co umożliwia korzystanie z rozmaitych funkcji online. W zestawie znajduje się jeden kontroler, co pozwala na rozpoczęcie gry od razu po rozpakowaniu. Ciesz się wspaniałym doświadczeniem z gier wideo na konsoli Sony Playstation 3 Super Slim 250 GB.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Złącza | HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Sony |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Waga produktu | 7,00 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wersja konsoli | Super Slim |
| Dołączone gry | Grand Theft Auto V PL |
| Wysokość produktu | 35,00 cm |
| Szerokość produktu | 45,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 20,00 cm |
| Załączone wyposażenie | Konsola ps3 slim czarna |
| Dysk / wbudowana pamięć | 250 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 7,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ