5,0
(4)
Sony
· EAN 711719430759
Konsola Sony Playstation 3 Classic 40 GB
349,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Złącza
- HDMI, USB
- Producent
- Sony
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 2,70 kg
- Gry w zestawie
- nie
Konsola Sony Playstation 3 model CECHL04 60GB, 100% sprawna. Konsola ma wgrane najlepsze CFW pod system 4.90, czyli jest przerobiona i uruchamia z dysku hd gry z konsol PS3,Ps2,PSP i PS1/PSX oraz emulatory starszych konsol! Nie zalecam gry przez sieć!
Napęd czyta oryginalne płyty z grami z playstation 3 i playstation 1
Część jest po polsku.
Dodatkowo po 1 grze z konsol PS2,PSP i PSX/PSOne
Jest też wgrany multi-emulator starszych konsol Retro Arch z grami na:
Mame - starsze "gry salonowe" i ok 100 gier
Nintendo GBA i około 40 gier w tym 24 gry po polsku np.GTA Advance,Crash Bandicoot, Milionerzy itd.
NES/Pegasus i ok 600 gier w tym ponad 50 po polsku np. Mario,Contra,Tanki i inne
Sega Mega Drive i ponad 400 gier np.Sonic,Dune 2 itd.
SNES - ponad 240 gier i tu ok 15 gier JRPG jest po polsku
Czyli jest ok 1300 gier na emulatory w tym ok 85 po polsku!
Bezprzewodowy, używany pad zamiennik z kablem usb do ładowania, 100% sprawny.
Delikatnie wyrobiony trójkąt i wykruszony kawałeczek plastiku na końcu "rączki" co pokazałem na zdjęciu
Co w zestawie:
Konsola PS3 model cechl04 60gb 100% sprawna + najlepsza przeróbka CFW Evilnat pod system 4.90, NIE zalecam grania przez internet.
Bezprzewodowy, używany pad zamiennik 100% sprawny. Delikatnie wykruszony kawałeczek plastiku na końcu "rączki"
Kabel prądowy
BRAK kabla hdmi i innych nie opisanych rzeczy!!!
Sprzęt jest używany, sprawny i DZIAŁA JAK W OPISIE.
Cena NIE podlega negocjacji, na takie pytania nie odpisuję!
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Złącza | HDMI, USB |
| Producent | Sony |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 2,70 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wersja konsoli | Classic |
| Dołączone gry | EARTH DEFENSE FORCE 2025, FIFA 13, NARUTO SHIPPUDEN ULTIMATE NINJA 2, PORT ROYALE 3 GOLD EDITION |
| Wysokość produktu | 21,00 cm |
| Szerokość produktu | 23,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 19,00 cm |
| Załączone wyposażenie | dysk hdd 40gb, kabel mini usb do pada, kabel zasilający, kabel HDMI,, Konsola ps3 fat classic czarna, oryginalny pad dualshock 3, pakiet gier na ps3 |
| Dysk / wbudowana pamięć | 40 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ