5,0
(4)
Sony
· EAN 711719801702
Konsola Sony Playstation 3 Slim 250 GB
299,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Złącza
- HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Sony
- Komunikacja
- Wi-Fi
- Waga produktu
- 2,70 kg
- Gry w zestawie
- tak
Konsola Sony Playstation 3 Slim 250 GB
Cechy produktu:
- Kolor: Czarny
- Wersja konsoli: Slim
- Pojemność dysku: 250 GB
- Rodzaje nośników: Blu-ray
- Komunikacja: Wi-Fi
- Liczba kontrolerów: 1
- Gry w zestawie: Tak
O produkcie:
Konsola Sony Playstation 3 Slim 250 GB to idealna propozycja dla miłośników gier. Konsola posiada wbudowany dysk o pojemności 250 GB, co pozwala na przechowywanie wielu gier. Możliwość odtwarzania nośników Blu-ray zapewnia wysoką jakość obrazu i dźwięku. Dzięki połączeniu Wi-Fi konsola umożliwia łatwe korzystanie z internetu. W zestawie znajduje się jeden kontroler oraz gry, co zapewni użytkownikom wiele godzin rozrywki. Konsola Sony Playstation 3 Slim 250 GB jest w wersji Slim, dzięki czemu jest mniejsza i bardziej kompaktowa niż poprzednie modele. Kolor czarny dodaje konsoli eleganckiego wyglądu.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Złącza | HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Sony |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Waga produktu | 2,70 kg |
| Gry w zestawie | tak |
| Wersja konsoli | Slim |
| Dołączone gry | Grand Theft Auto V PL |
| Wysokość produktu | 23,00 cm |
| Szerokość produktu | 21,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 17,00 cm |
| Załączone wyposażenie | Konsola ps3 slim czarna |
| Dysk / wbudowana pamięć | 250 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ