5,0
(4)
Sony
· EAN 711719934257
Konsola Sony Playstation 3 Classic 80 GB
249,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Złącza
- HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Sony
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 2,70 kg
- Gry w zestawie
- tak
Sprzedam PS3 fat, model CECHK04.
Wizualnie konsola trochę porysowana, właściwie tak jak większość tych modeli, które sobie liczą po kilka-kilkanascie lat.
W zestawie kabel zasilający i USB oraz 3 gry. Brak pada, bo mam jednego do PC i konsoli.
Konsolka jest sprawna, napęd bardzo szybko czyta płyty.
Obniżona cena wynika z braku kontrolera oraz skrzypiącego dźwięku podczas czytania płyty.
Dźwięk jest stosunkowo cichy i towarzyszy głównie podczas rozruchu plyt
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Złącza | HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Sony |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 2,70 kg |
| Gry w zestawie | tak |
| Wersja konsoli | Classic |
| Dołączone gry | LEGO STAR WARS III THE CLONE WARS, SMACKDOWN VS RAW 2008, THE ELDER SCROLLS IV OBLIVION, TWO WORLDS II |
| Wysokość produktu | 21,00 cm |
| Szerokość produktu | 23,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 19,00 cm |
| Załączone wyposażenie | Przewód zasilania |
| Dysk / wbudowana pamięć | 80 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ