5,0
(4)
Sony
· EAN 711719992424
Konsola Sony Playstation 3 Super Slim 12 GB
234,99 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Złącza
- cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Sony
- Komunikacja
- port podczerwieni, Wi-Fi
- Waga produktu
- 7,00 kg
- Gry w zestawie
- nie
Nowa konsola do gier SONY PlayStation 3 w wersji SuperSlim.
Model: CECH-4308A
Konsola w wersji 12GB.
Prawdziwy unikat.
Najwyższa jakość w dziedzinie gier oraz rozrywki domowej, system PlayStation®3 to nowe, wspaniałe wrażenia dla całej rodziny. Ruszaj na niewiarygodne przygody, oglądaj filmy w jakości High Definition, zanurz się w świecie rozrywki dzięki darmowemu dostępowi do sieci PlayStation®Network i wiele więcej. Jedna konsola, nieograniczone możliwości.
Oryginalny, bezprzewodowy kontroler SONY DUALSHOCK 3 w zestawie.
Podsumowanie tego, co otrzymasz:
- Konsola SONY PlayStation SUPER SLIM 12GB
- Kontroler bezprzewodowy
- Pełen zestaw okablowania, niezbędny do prawidłowego działania zestawu
- Dodatkowo kabel HDMI
- Instrukcje
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Złącza | cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Sony |
| Komunikacja | port podczerwieni, Wi-Fi |
| Waga produktu | 7,00 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wersja konsoli | Super Slim |
| Wysokość produktu | 35,00 cm |
| Szerokość produktu | 45,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 20,00 cm |
| Załączone wyposażenie | Zasilacz, Kabel do ładowania pada |
| Dysk / wbudowana pamięć | 12 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ