4,6
(5)
Microsoft
· EAN 801128000626
Konsola Microsoft Xbox 360 E czarny
229,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Model
- 1538
- Złącza
- HDMI, USB
- Producent
- Microsoft
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 7,00 kg
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Model | 1538 |
| Złącza | HDMI, USB |
| Producent | Microsoft |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 7,00 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wersja konsoli | Xbox 360 E |
| Dołączone gry | 1538 |
| Wysokość produktu | 30,00 cm |
| Szerokość produktu | 40,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 15,00 cm |
| Załączone wyposażenie | KABEL HDMI |
| Dysk / wbudowana pamięć | brak |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ