4,6
(5)
Microsoft
· EAN 848533003170
Konsola Microsoft Xbox 360 Slim 320 GB czarny
249,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Model
- Xbox 360 S
- Złącza
- cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Microsoft
- Komunikacja
- Wi-Fi
- Waga produktu
- 1,50 kg
Konsola Microsoft Xbox 360 Slim 320 GB czarny
Cechy produktu:
- Kolor: czarny
- Wersja konsoli: Xbox 360 Slim
- Dysk / wbudowana pamięć: 320 GB
- Rodzaje odtwarzanych nośników: DVD-ROM
- Komunikacja: Wi-Fi
- Złącza: cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Gry w zestawie: tak
- Liczba kontrolerów w zestawie: brak
O produkcie:
Konsola Microsoft Xbox 360 Slim 320 GB czarny to idealne rozwiązanie dla miłośników gier. Zawiera wbudowaną pamięć 320 GB, co zapewnia wystarczająco dużo miejsca na ulubione tytuły. Wyposażona w złącza cyfrowe, w tym HDMI, RJ-45 (LAN), USB oraz WiFi, umożliwia łatwe podłączenie do zewnętrznych urządzeń. Zestaw zawiera gry cyfrowe, które gwarantują wiele godzin rozrywki. Konsola jest niezawodna i oferuje wysoką jakość, co zadowoli nawet najbardziej wymagających graczy.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Model | Xbox 360 S |
| Złącza | cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Microsoft |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Waga produktu | 1,50 kg |
| Gry w zestawie | tak |
| Wersja konsoli | Xbox 360 Slim |
| Dołączone gry | Cyfrowe |
| Wysokość produktu | 21,00 cm |
| Szerokość produktu | 23,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 19,00 cm |
| Załączone wyposażenie | dysk hdd 320gb, konsola xbox 360 slim s weteran |
| Dysk / wbudowana pamięć | 320 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ