Luneta obserwacyjna Svbony SV13 60 x 80 mm
- Marka
- Svbony
- Model
- SV13
- Rodzaj
- Luneta kątowa
- Waga produktu
- 1,20 g
- Szkło w pryzmatach
- BaK-4
- Średnica obiektywu
- 80,00 mm
Svbony SV13 Lunety Obserwacyjne ze Statywem HD 20-60x80 Wodoodporny Pryzmat Porro Obiektyw FMC Monokularowa Luneta Torba Do Strzelectwa Sportowego, Obserwacji Ptaków, Dzikiej Przyrody, Księżyca
- Potężna luneta; Zmienne powiększenie od 20x do 60x i obiektyw 80mm; ułatwia koncentrację na celach bliskich i dalekich; Idealny do strzelectwa sportowego; Polować; obserwowanie ptaków; Wycieczka; księżyc
- Elementy optyczne HD; Wszystkie soczewki i pryzmaty są w pełni wielowarstwowe, aby zapewnić doskonałą transmisję światła; Pryzmat pokryty srebrem zapewnia jasność i powtarzalność kolorów
- Przenośny statyw; Lekki statyw ze stopu aluminium jest łatwy do przenoszenia i użytku na zewnątrz; Regulowana wysokość od 45 do 138 cm spełnia Twoje potrzeby obserwacyjne; Interfejs 1/4-20 jest także kompatybilny z innymi statywami
- Ergonomiczny styl; Wygięty okular zapewnia wygodne oglądanie podczas długotrwałego użytkowania; Wykręcana muszla oczna jest przyjazna dla osób noszących okulary; Obrotowy pierścień statywu zapewniający optymalny kąt widzenia
Zakres plomur SVBONY SV13 jest wyposażony w wysokiej jakości elementy optyczne, które zapewniają doskonałą wydajność optyczną; Przenośny statyw zapewnia stabilną platformę oglądania do użytku w drzwiach. Ten lunety jest najlepszym wyborem dla entuzjastów na świeżym powietrzu i obserwatorów ptaków. Jest idealny do strzelania docelowego, łucznictwa, polowania, obserwowania ptaków, oglądania dzikiej przyrody, wędrówki, biwakowania, scenerii, sportu na świeżym powietrzu, obserwacji astronomicznej itp.
- W 100% wodoodporny, wypełniony azotem
- Okular z zoomem 20-60x
- Luneta refraktorowa o średnicy 80 mm
- Pryzmat porro ze srebra + MC
- Wygodny okular kątowy 45 stopni
- Statyw ze stopu aluminium, lekki, trwały i mocny
- Obserwacja z regulacją 360 stopni
- Regulowana wysokość od 45-138 cm
FMC
W pełni powlekane mutli przekładnia światła i zmniejszają odbicie światła; Dostarczaj jasny i krystalicznie wyraźny obraz
Pryzmat pokryty srebrem
Powlekane pryzmaty Porro odbijają dużą liczbę światła w oczy, zapewniając jasny obraz
Cel 80 mm
Duży cel ma mocną siłę światła; Zapewnia większe wrażenia optyczne w niskim świetle
Obrotowa muszla oczna
Regulowana obrotowa muszla oczna z dużym odstępem źrenicy, która umożliwia wygodne oglądanie w okularach lub bez
Rotacja statywu
Umożliwia obrót okularu do pozycji na boki, zapewniając wygodne kąty widzenia.
Rozszerzona okładka przeciwsłoneczna
Zmniejsza olśnienie, a także chroni obiektyw obiektywu z kropel deszczu
IPX7 Wodoodporny
Uszczelki o-ring i wypełnione azotem powoduje, że ten zakres plamienia może być wodoodporny i odporny na mgły; zapewnia niezawodną wydajność we wszystkich środowiskach
Dane techniczne:
Powiększenie: 20x-60x
Średnica soczewki :80mm
Pole widzenia: 27,6m - 16m/1000m
Uczniowie zostawiają :3,3 mm - 1,22 mm
Odstęp źrenicy :17,9 mm–15 mm
Zamknij ostrość :6 m
Wodoodporny :TAK
Wypełniony azotem: Tak
Powłoka pryzmatu :srebro + MC
Powłoka soczewki :W pełni wielowarstwowa
Masa netto: 1201g
Wymiary :420 x 160 x 83 mm
Paczka zawiera:
1 x luneta SV13 20-60x80
1 x statyw SV101
1 x torba do przenoszenia statywu
1 x miękka torba transportowa
1 x osłona obiektywu
1 x osłona okularu
1 x ściereczka do czyszczenia
1 x instrukcja obsługi
| Marka | Svbony |
| Model | SV13 |
| Rodzaj | Luneta kątowa |
| Waga produktu | 1,20 g |
| Szkło w pryzmatach | BaK-4 |
| Średnica obiektywu | 80,00 mm |
| Informacje dodatkowe | luneta wodoszczelna, okular w zestawie |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Konstrukcja pryzmatów | porropryzmatyczna |
| Maksymalne powiększenie | 60,00 x |
| Załączone wyposażenie | statyw |
| Minimalna odległość obserwacji | 10,00 m |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2,730 kg |