4,6
(5)
Microsoft
· EAN 882224035859
Konsola Microsoft Xbox 360 60 GB biały
120,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- biały
- Model
- xbox 360 FAT
- Złącza
- HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Microsoft
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 2,70 kg
Konsola Microsoft Xbox 360 biały
Cechy produktu:
- Kolor: biały
- Wersja konsoli: Xbox 360
- Rodzaje odtwarzanych nośników: Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM
- Komunikacja: Bluetooth, Wi-Fi
- Złącza: HDMI, RJ-45 (LAN), USB
O produkcie:
Konsola Microsoft Xbox 360 biały to idealny wybór dla miłośników gier wideo. Konsola posiada wiele zaawansowanych funkcji, w tym odtwarzanie nośników Blu-ray, CD-ROM i DVD-ROM. Dzięki złączom HDMI, RJ-45 (LAN) i USB, możesz łatwo połączyć konsolę z innymi urządzeniami. Konsola obsługuje również Bluetooth i Wi-Fi, zapewniając łatwe i wygodne połączenie. Biały kolor konsoli dodaje stylu Twojemu pokoju. Konsola Microsoft Xbox 360 biały to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących wysokiej jakości sprzętu do gier wideo.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | biały |
| Model | xbox 360 FAT |
| Złącza | HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Microsoft |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 2,70 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wersja konsoli | Xbox 360 |
| Dołączone gry | forza horizon 2 pl tdu |
| Wysokość produktu | 19,00 cm |
| Szerokość produktu | 23,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 17,00 cm |
| Załączone wyposażenie | Konsola xbox 360 fat biała z hdmi |
| Dysk / wbudowana pamięć | 60 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ