4,6
(5)
Microsoft
· EAN 882224460941
Konsola Microsoft Xbox 360 120 GB czarny
289,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Model
- 360
- Złącza
- HDMI
- Producent
- Microsoft
- Komunikacja
- port podczerwieni, Wi-Fi
- Waga produktu
- 6,00 kg
Konsola Microsoft Xbox 360 120 GB czarny
Cechy produktu:
- Kolor: czarny
- Wersja konsoli: Xbox 360
- Dysk / wbudowana pamięć: 120 GB
- Komunikacja: port podczerwieni, Wi-Fi
- Złącza: HDMI
- Liczba kontrolerów w zestawie: 1
- Gry w zestawie: nie
O produkcie:
Konsola Microsoft Xbox 360 120 GB czarny to doskonałe narzędzie dla miłośników gier wideo. Jest wyposażona w dysk o pojemności 120 GB, co umożliwia zapisanie wielu gier, filmów i muzyki. Konsola ma wiele możliwości komunikacji, w tym port podczerwieni i Wi-Fi. Dzięki nim można korzystać z internetu oraz grać w gry online. W zestawie znajduje się jeden kontroler, co umożliwia grę dla jednej osoby. Konsola Microsoft Xbox 360 120 GB czarny jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni sobie wysoką jakość i niezawodność.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Model | 360 |
| Złącza | HDMI |
| Producent | Microsoft |
| Komunikacja | port podczerwieni, Wi-Fi |
| Waga produktu | 6,00 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wersja konsoli | Xbox 360 |
| Dołączone gry | ASSASSIN'S CREED III |
| Wysokość produktu | 29,00 cm |
| Szerokość produktu | 32,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 19,00 cm |
| Załączone wyposażenie | DYSK HDD 120GB |
| Dysk / wbudowana pamięć | 120 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ